Vyrábět a využívat čistou energii udržitelným a etickým způsobem je pro nás nejvyšší prioritou. Na produkty uplatňujeme inovativní technologie a snažíme se o jejich cenovou dostupnost pro širokou veřejnost. I díky tomu se můžete stát investorem do čistší budoucnosti, už dnes.

ReStation

Inteligentní

Připojená

Wi-Fi, 4G,  LTE, LoRa,pro stálé připojení k síti a Bluetooth, RFID a NFC

Bezpečná

Sociální

S uživatelem komunikuje přes ChatBOT

Sdílená

Současné nabíjení až 6 elektromobily a možnost vyvedení 2 vodovodních přípojek.

Smart

Více než 30 veřejně prospěšných funkcí například: Monitoring Kvality Ovzduší PM 10, PM 2.5, Teplota, Vlhkost a Akustické znečištění.

Nabíjecí stanice

Patentované. Bez provozních poplatků. Záruka 5 let.Made in Italy

Certifikáty: CE, IEC 61851-1, IEC 62196, UL 94, IEC 60695, EN60335

ReStation Elite 1.0

Designová sklolaminátová nabíjecí stanice je dostupná ve verzi s jednou zásuvkou s výkonem výkonem 3,7 – 22 kW nebo ve verzi Doubleface pro 2 parkovací místa. Po setmění se aktivuje senzor pro spuštění LED osvětlení. Vhodná pro parkoviště, do okolí turistických center, pro hotely a restaurace a podobně. Personalizovat ji dle vašich přání pomocí 2D nebo 3D tisku.

ReStation ELITE 2.0

Designová stanice ze slinuté oceli. Možnost provedení Doubleface s dostupností 1 až 4 zásuvkami s výkonem 3,7 – 22 kW. Díky Power Ballance Systému lze nabíjet až 4 elektromobily najednou. Je vhodná zejména k hotelem a restauracím, na parkoviště, ke kancelářím k obchodním centrům a podobně. Možnost personalizovaného stanice dle požadavku 2D nebo 3D tiskem.

ReStation Silver

Nabíjecí stanice vyrobená z leštěné oceli. Většinou je dodávána s 1-2 zásuvkami s výkonem 3,7 – 22 kW, avšak je možné ji dodat až se 6 zásuvkami. Takže díky Power Ballance Systému lze nabíjet až 6 elektromobilů současně. Je vhodná pro města a obce a jejich parkoviště, hotely a restaurace, nákupní střediska a podobně. Možnost přizpůsobit stanice dle požadavku.

ReStation Totem ReCharge®

Wallbox

Made in Italy. Záruka 5 let.

ReStation BASIC

Základní typ nabíjecí stanice v provedení Wallbox. Dostupný s 1 zásuvkou s výkonem 3,7-22 kW, levný a vhodný zejména pro domácí využití, garáže, podzemní parkoviště. Je dostupný i ve verzi se sloupkem.

ReStation Elite

Wallbox vhodný pro vnitřní i venkovní instalaci, nabízí možnost 1 až 2 zásuvek s výkonem 3,7 – 22 kW. Má zabudovaný senzor který po setmění rozzáří obvodové LED osvětlení. Přizpůsobení nabíjecí stanice dle požadavku v 2D nebo 3D formátu.

Carport

Solární a větrná nabíjecí stanice

Made in Italy. Záruka 5 let.

Nabíjejte váš elektromobil zdarma, využíváním obnovitelných zdrojů energie – slunce a větru. Solární přístřešek nabízí ideální parkovací místo ve stínu doplněné o vámi zvolenou nabíječku pro elektromobily a elektrická kola. Solární panely a mikro větrná elektrárna mohou zajistit dodávky energie pro vaši domácnost a zároveň dobíjení auta.

Carport je modulární a jednotlivé moduly mohou být do sebe zapojeny ze všech stran.

Ideální řešení pro velké nekryté parkoviště ale i pro rodinné domy.

Certifikáty

Komunikace cez ChatBOT v app. Messenger

Napíšte nám

Tel: +421 944 112 040
Email: info@envistructure.eu

Slovakia